Serii Evolution to nowa generacja autoklawów z rekordowo szybkimi cyklami, większą wydajnością energetyczną i nowym dotykowym ekranem XXL dla maksymalnego komfortu w obsłudze.

 

 

40BE

 

 Vacuklav 40 B+ Evolution

Bardzo szybki  - nowość DRYtelligence

Idealny i praktyczny dla wszystkich placówek medycznych i stomatologicznych, które chcą sterylizować opakowane instrumenty w 20 minut (program krótki B) lub nieopakowane instrumenty w 10 minut - łącznie ze wstępną próżnią i suszeniem. W każdym przypadku z frakcjonowaną próżnią i z suszeniem.

Opatentowane inteligentne suszenie DRYtelligence umożliwia skrócenie czasu cyklu i pomaga zaoszczędzić zasoby. Specjalnie opracowane algorytmy dostosowują automatycznie czas suszenia do każdego wsadu. Intuicyjna koncepcja obsługi pozwala na łatwą i bezpieczną pracę za pomocą dużego ekranu dotykowego. Programy można wybrać szybko i intuicyjnie oraz łatwo udokumentować rezultat cyklu.

Innowacyjna, zintegrowana funkcja zwolnienia wsadu, łącznie z identyfikacją i możliwością śledzenia narzędzi. Ważne zabezpieczenie bez dodatkowych kosztów,doceniane przez placówki medyczne. Vacuklav 40 B+ Evolution jest wyposażony w wirnikową pompę próżniową chłodzoną wodą i jest przykładem dobrej jakości i niezawodności.

 

 

 

  

44BE

 

 Vacuklav 44 B+ Evolution

Szybkość, moc i praca bez przerwy z DRYtelligence

Duża komora sterylizacyjna (45 cm, pojemność 22 litrów) i pompa próżniowa wirnikowa chłodzona wodą, powodują, że Vacuklav 44 B+ to idealny autoklaw dla wszystkich szpitai i klinik, które chcą sterylizować dużo instrumentów w bardzo krótkim czasie.

Sterylizacja małych wsadów w zaledwie 20 minut w szybkim programie "B" do narzędzi opakowanych. Sterylizacja narzędzi nieopakowanych w zaledwie 10 minut w szybkim programie "S". Każdy program zawiera frakcjonowaną wstępną próżnię i suszenie. Dopuszczalne ciężkie wsady z wagą do 9 kg. DRYtelligence - opatentowane inteligentne suszenie dopasowuje czas suszenia do każdego wsadu i zapewnia optymalne suszenie w najkrótszym możliwym czasie.

Intuicyjny ekran dotykowy Vacuklava 44 B+ z prostym menu umożliwia łatwą obsługę. Zintegrowana z oprogramowaniem funkcja zwolnienia, oznakowania i śledzenia wysterylizowanych wsadów pomaga zaoszczędzić czas i koszty dodatkowych rozwiązań do dokumentacji.

 

 

 

 

41BE

  Vacuklav 41 B+ Evoution

Szybki, komfortowy i wolno stojący z DRYtyellgence

Mocny autoklaw posiadający te same rekordowo szybkie cykle sterylizacyjne jak niemal identyczny Vacuklav 40 B+ Evolution. Innowacyjna technologia dwukomorowa umożliwia sterylizację narzędzi nieopakowanych już w 10 minut i opakowanych narzędzi w programie "klasy B" w 20 minut łącznie z frakcjonowaną wstępną próżnią i z suszeniem. DRYtelligence - opatentowane inteligentne suszenie umożliwia skrócenie czasu suszenia i pomaga zaoszczędzić zasoby. Specjalnie opracowane algorytmy dostosowują automatycznie czas suszenia do każdego wsadu. Vacuklav 41 B+ Evolution posiada opatentowany system chłodzenia powietrzem, co czyni go prawdziwym autoklawem "wolno stojącym" wymagającym do instalacji tylko gniazdka elektrycznego.

Szczególną zaletą jest zintegrowane oprogramowanie, które umożliwia zwolnienie, oznakowanie i śledzenie wysterylizowanych narzędzi. Stwarza zabezpieczenie dla lekarza i pacjenta. Wyjątkowo duży, kolorowy ekran dotykowy ułatwia pracę i umożliwia łatwą obsługę. Po prostu włączyć urządzenie i intuicyjnie wybrać programy – zabawnie łatwa obsługa. Tak prosta może być sterylizacja zgodna z wytycznymi ośrodków referencyjnych.

 

 

 

 

   

43BE

 

 Vacuklav 43 B+

Premium, duży, wolno stojący z DRYtelligence

Mocny Vacuklav 43 B+ Evolution chłodzony powietrzem idealny dla wszystkich klinik, które potrzebują szybki, duży i niezawodny autoklaw bez przyłączy hydraulicznych. Głębsza komora (45 cm) umożliwia sterylizację większych wsadów niż w podobnym Vacuklavie 41 B+ Evolution. Bardzo krótkie czasy sterylizacji pozwalają na zastosowanie tego autoklawu w klinkach, które chcą sterylizować liczne narzędzia w krótkim czasie. DRYtelligence - opatentowane inteligentne suszenie umożliwia skrócenie czasu pracy i oszczędza zasoby dzięki specjalnie opracowanym algorytmom, które dostosowują czas suszenia do wsadu.

Zintegrowane oprogramowanie, umożliwia zwolnienie, oznakowanie i śledzenie wysterylizowanych narzędzi zapewniając zabezpieczenie dla lekarza i pacjenta. Wyjątkowo duży, kolorowy ekran dotykowy ułatwia pracę i umożliwia łatwą obsługę. Łatwa obsługa - wystarczy włączyć urządzenie i intuicyjnie wybrać programy. Tak prosta może być sterylizacja zgodna z wytycznymi ośrodków referencyjnych.