"Klasa S", modele z serii Euroklav

 

 

29VS

Euroklav 29 VS+
Szybki, kompaktowy i klasy "S"

Euroklav 29 VS+ to cenowo bardziej przystępna alternatywa w porównaniu do serii "Vacuklav". Polecany praktykom, które ze względu na instrumenty, ich ilość i opakowanie nie potrzebują autoklawu klasy "B".
Euroklav 29 VS+ oferuje trzy programy klasy "S" do sterylizacji opakowanych, zwykłych instrumentów drążonych (np. nożyczki, uchwyty igieł, zaciski itp.) oraz wsadów porowatych, nawet jeśli są opakowane.
Wyposażony w mocną pompę próżniową, autoklaw skutecznie usuwa powietrze z opakowań i wnętrz instrumentów za pomocą próżni wstępnej.
Kontrola i monitorowanie parametrów niezbędnych dla bezpiecznego ciśnienia sterylizacji i temperatury odbywa się poprzez czujniki i innowacyjne sterowanie mikroprocesorowe.
Innowacyjna zintegrowana elektronika pozwala na wszechstronny sposób dokumentacji cyfrowej - poprzez kartę CF, drukarkę MELAprint42 lub sieć komputerową.

 

 

 

 

 

23VS

Euroklav 23 VS+
"Klasa S" z próżnią wstępną i z suszeniem próżniowym

Euroklav 23 VS+ to cenowo bardziej przystępna alternatywa w porównaniu do serii "Vacuklav". Polecany praktykom, które ze względu na instrumenty, ich ilość i opakowanie nie potrzebują autoklawu klasy "B".
Ze względu na większą 22-litrową komorę (głębokość komory = 45 cm) niż Euroklav 29 VS+, autoklaw Euroklav 23 VS+ jest idealny dla praktyk, które chcą sterylizować dłuższe, opakowane instrumenty lub kasety.
Euroklav 23 VS+ oferuje cztery programy klasy "S" do sterylizacji nieopakowanych lub opakowanych instrumentów i tekstyliów.
Silna pompa próżniowa tworzy zwykłą próżnię wstępną, co zapewnia bezpieczną ewakuację powietrza przed sterylizacją oraz optymalne suszenie instrumentów po sterylizacji.
Nowoczesna koncepcja elektroniki pozwala na wszechstronne możliwości dokumentacji - od integracji sieci komputerowej, poprzez rejestrator cykli MELAflash aż do drukarki MELAprint42.